Rychlé vyhledávání
Počet nemovitostí v nabídce: 16
Vyberte si z naší nabídky
Realitní zpravodaj

Co vše je zapotřebí, když chcete udělat ze dvou bytů jeden

Co vše je zapotřebí, když chcete udělat ze dvou bytů jeden
16.4.2024 - Máte malý byt v oblíbené lokalitě, a tak i když potřebujete větší, nechce se vám stěhovat. Obliba lokality, dostupnost služeb, obchodů i zábavy může být natolik důležitá, že nakonec..

Prodeje nových bytů letos v Praze opět rostou. Dochází k postupnému zvyšování cen nabízených bytů

Prodeje nových bytů letos v Praze opět rostou. Dochází k postupnému zvyšování cen nabízených bytů
15.4.2024 - Prodeje nových bytů v Praze v letošním roce výrazně rostou, developeři za první čtvrtletí prodali celkem 1520 nových bytů. To je ve srovnání se stejným obdobím loňského roku takřka..

Nový stavební zákon počítá s dlouhým přechodným obdobím

Nový stavební zákon počítá s dlouhým přechodným obdobím
12.4.2024 - Podle informace Ministerstva pro místní rozvoj z počátku dubna bude možné další tři roky podávat projekty postaru. Nový stavební zákon a související vyhlášky počítají s přechodným obdobím..
Nacházíte se: SPA Reality KV s.r.o. » Nemovitosti » Prodej, vila / vícegenerační dům, Luby okr. Cheb, Družstevní ulice

Prodej, vila / vícegenerační dům, Luby okr. Cheb, Družstevní ulice, Ev.č.: 00035

IMG_0189
IMG_0176
IMG_0144
IMG_0143
IMG_0138
IMG_0140
IMG_0135

Kontaktujte makléře

Mgr. Michal BalíkMgr. Michal Balík
+420 604 880 596
[email protected]
IČ: 29114608

nabídka nemovitostí makléře
SPA Reality KV s.r.o. | Provozovatel serveru Reality-Czech.czSPA Reality KV s.r.o. | Provozovatel serveru Reality-Czech.cz
Chodská 387/13
Karlovy Vary - Drahovice
+420 604 880 596
[email protected]
Cena3 900 000 Kč
KategorieVila
LokalitaDružstevní, Luby
OkresCheb
VelikostAtypický
Plocha užitná300 m²
Plocha pozemku274 m²
Plocha zastavěná100 m²
Plocha zahrady174 m²
Užitná plocha přízemí100 m²
Plocha dílen100 m²
Počet podlaží3
Stav objektuVelmi dobrý
BudovaCihlová
Typ domuPatrový
Poloha objektuSamostatný
Umístění objektuKlidná část obce
ZástavbaObytná
Rok výstavby1910
zobraz vybavení
Popis

Prodej prvorepublikové vily (možnost vícegeneračního rodinného domu) v klidné čtvrti v Lubech, okr. Cheb. V domě jsou nyní dva oddělené byty: 2+1 (v 1. a 2. patře) a dílny (ve zvýšeném přízemí). Byty ve vile propojuje kamenné schodiště s historickým litinovým zábradlím. Byty jsou po částečné rekonstrukci (koupelny - sanit. vybavení, keramické obklady, dlažba; kuchyně provedená na zakázku s vestavnými spotřebiči a digestoří, dřevěná okna). Balkón v 1. patře je orientován východně a nabízí stehně jako okna v pokojích nádherný výhled na městečko a přiléhající zahradu. Vytápění domu zajišťuje zánovní plynový kombi - kotel, využít je též možné el. bojler (obojí umístěno ve sklepě domu. Kromě tohoto zdroje vytápění je také možné využít kamna na pevná paliva v bytě v 1. patře, případně též kamna v dílně). Sklep zaujímá celý půdorys domu, je využíván jako technické zázemí a sklad materiálu. Dům je napojen na vlastní vydatný zdroj vody (studna), ale je též možné připojení na městský vodovod (přípojka je na pozemku). Dům není zateplený.
K domu přiléhá z jižní a západní strany rozlehlá udržovaná okrasná zahrada - pronajata od města- s mnoha stromy a keři, umístěn je prostorný skleník, bazén; je možnost ji v případě zájmu též odkoupit.
Nemovitost je ve výborném dosahu centra městečka a zároveň ve velmi klidné lokalitě. Výhodná je orientace obytných prostor domu na jih a západ, který je tak prosluněný celý den.
Dům nabízí rozlehlé soukromí pro větší rodinu či vícegenerační bydlení, prostory v přízemí je možné nadále využívat jako dílny (městečko a tato vila samotná má dlouhou tradici výroby hudebních nástrojů), případně jako ordinace, kanceláře, případně vybudovat další samostatný byt.
Ve městě Luby je dostupná veškerá nutná infrastruktura, autobusové i vlakové spojení, hraniční přechod do Německa. Lokalita je v klidné venkovské zástavbě v dosahu čistých lesů a malebného okolí.